konsultacijos projektuotojams dėl nuotekų valymo
BENDRADARBIAVIMAS SU PROJEKTUOTOJAIS

EKOSERVIS LT yra Ekoservis Slovensko s.r.o. nuotekų valymo technologijų atstovas Lietuvoje.

Kompanija siekia bendradarbiauti tiek su vandentvarkos tiek su statybos sektoriaus projektuotojais, bei kartu įgyvendinti vystomus projektus. Projektuotojams siūlome ypatingai palankias bendradarbiavimo sąlygas, kompanijoje aliekamų darbų profesionalumą, punktualumą bei atsakomybę.

Produktai, kuriuos gamina ir teikia kompanija, yra kruopščiai ištirti ir išmėginti. Kompanija jau 20 metų pati kuria, patentuoja, projektuoja, montuoja bei prižiūri savo sistemas. Visos sistemos turi nuosavą techninę ir technologinę specifikaciją.

Kompanija turi visus reikalingus atestatus ir sertifikatus leidžiančius diegti tiek mažas tiek dideles nuotekų valymo sistemas visoje Europoje. Mes tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo sprendžiant vandenvalos problemas.
Kompanija mielai suteiks Jums vaizdinę medžiagą projektų įgyvendinimui bei suteiks konsultacijas vandenvalos klausimais. Pagal esminius reikalavimus mes atsiųsime Jums nemokamai paruoštą pasiūlymą, įskaitant kainų kalkuliaciją. Taip pat kviečiame pamatyti jau veikiančias sistemas tiek Lietuvoje tiek Europoje.

PAGRINDINĖ MŪSŲ VEIKLA:

  • Visapusiška nuotekų valymo sistemų (toliau NVS) tiekimas, realizacija ir priežiūra
  • Senų ir negaliojančių NSV rekonstravimas ir renovacija
  • Technologinis nuotekų valymo servisas
  • Techninis nuotekų valymo dalių servisas - orapūtės, siurbliai ir kitos dalys
  • NVS esamos būklės išnagrinėjimas su sprendimo pasiūlymu
  • NVS aptarnavimo personalo apmokymas
  • NVS Projektavimas
  • NVS montažo darbai

Mes jums siūlome technologiškai pažangiausius biologines nuotekų valymo sistemas nuo 2 iki 80 000 GE, skirtas tiek buitinėms tiek pramoninėms nuotekoms valyti, cheminio valymo sistemas, riebalų bei naftos produktų gaudykles, siurblines bei visą techninę bei technologinę įrangą prie šių sistemų.

Tikimės, kad mūsų prisistatymas Jus sudomins ir mes tapsime patikimais Jūsų partneriais. Mes mielai susitiktume su Jumis ir suteiktume Jums visą dominančią informaciją.