ind. namų buitinių nuotekų valymo įrenginiai


BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ KAINOS SKAIČIUOKLĖ

Čia galite pasiskaičiuoti preliminarią mūsų siūlomas buitinių nuotekų valymo įrenginių ir paslaugų kainą. Kaina yra tik preliminari. Norėdami gauti tikslų buitinių nuotekų valymo įrenginių pasiūlymą, reikia mūsų specialistui apsilankyti sklype/objekte. Specialisto apsilankymas ir konsultacijos nemokamos. Žemės ir montažo darbų kainos gali būti tikslinamos.

Skaityti daugiau...
 
DVIEJŲ TIPŲ BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI SKIRTINGIEMS POREIKIAMS

Šiuo metu Ekoservis LT kompanija siūlo dviejų tipų biologinius buitinių nuotekų valymo įrenginius individualiems namams (2-6 gyventojai):

  • BCTS1
  • BVPG0.8
Abu valymo įrenginiai yra pagaminti iš aukštos kokybės polipropileno ir turi CE ženklinimą. Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime, kuris valymo įrenginys geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Skaityti daugiau...
 
BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ APRAŠYMAS

2 - 50 gyventojai, 0,3 - 9 m3 /para
Biologinis buitininių nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš mažų vietinių taršos šaltinių valyti: sodo namams, kotedžams, individualiems arba grupiniams namams, poilsio namams, restoranams, bufetams, mokykloms, sporto ir poilsio centrams, dirbtuvėms. Buitinių nuotekų valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pumpuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 1-6 TECHNOLOGIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ PRIVALUMAI

Individualių namų buitinių nuotekų valymo įrengimų aprašymas [siųstis]

Skirtingo gamintojo buitinių nuotekų valymo įrenginiai gali ženkliai skirtis (tiek technologinis sprendimas, tiek atskiros dalys ir jų kokybė). Domėkitės ir apžiūrėkite nuotekų valymo įrenginius prieš pirkdami.

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginys BCTS yra:
■ Be blogo kvapo.
■ Be papildomų filtrų.
■ Be cheminių preparatų.
■ Be aptarnavimo mokesčio.
■ Be specialaus transporto paslaugų.
■ Be specialaus personalo priežiūros.
■ Be judančių ir greitai gendančių dalių.
■ Be fermentacijos ir rūgimo.


Skaityti daugiau...
 
BCTS 1-6 EKONOMIJA IR EKOLOGIJA

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginys pagamintas taip, kad būtų paprasta jį valdyti ir eksploatuoti. Valdymas įrengtas taip, kad BNVĮ gali prižiūrėti ir patys vartotojai. BCTS technologijos darbui nereikia jokių cheminių medžiagų ir žaliavų, nereikia pasirašyti brangių aptarnavimo sutarčių, neprivaloma kviesti specialaus transporto bei specialistų apžiūrai ir technologiniam aptarnavimui. Biologinio butinių nuotekų valymo įrenginio BCTS veikimui reikalinga tik elektros energija, kurios pagalba į sistemą tiekiamas oras.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 1-6 ĮRENGIMŲ TECHNOLOGINIAI DUOMENYS

Skyrelyje pateikiami individualių namų biologinio valymo įrenginio BCTS technologiniai ir techniniai duomenys: įrenginių išmatavimai, svoris, pajėgumai, instaliuotų įrengimų galingumai, perteklinio dumblo produkcija.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 1-6 VALYMO ĮRENGIMŲ TECHNOLOGINĖ SCHEMA

Biologiniame nuotekų valymo įrenginyje BCTS valymas atliekamas vienoje apvalioje aukštos kokybės polipropileno talpoje. Nuotekų valymo įrenginys turi daug saugiklių garantuojančių saugų ir patikimą įrenginio darbą, o sutrikus įrenginio veiklai, didžiąją dalį gedimų vartotojai turi galimybę pašalinti patys. Bet kuriuo atveju, kilus klausimams visuomet suteikiame tinkamą konsultaciją arba atvykstame į vietą.

Skaityti daugiau...
 
<< Start < Atgal 1 2 Kitas > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL