buitinių nuotekų valymo įrenginiai
BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ KAINOS SKAIČIUOKLĖ

Čia galite pasiskaičiuoti preliminarią mūsų siūlomas buitinių nuotekų valymo įrenginių ir paslaugų kainą. Kaina yra tik preliminari. Norėdami gauti tikslų buitinių nuotekų valymo įrenginių pasiūlymą, reikia mūsų specialistui apsilankyti sklype/objekte. Specialisto apsilankymas ir konsultacijos nemokamos. Žemės ir montažo darbų kainos gali būti tikslinamos.

Skaityti daugiau...
 
DVIEJŲ TIPŲ BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI SKIRTINGIEMS POREIKIAMS

Šiuo metu Ekoservis LT kompanija siūlo dviejų tipų biologinius buitinių nuotekų valymo įrenginius individualiems namams (2-6 gyventojai):

  • BCTS1
  • BVPG0.8
Abu valymo įrenginiai yra pagaminti iš aukštos kokybės polipropileno ir turi CE ženklinimą. Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime, kuris valymo įrenginys geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Skaityti daugiau...
 
BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ APRAŠYMAS

2 - 50 gyventojai, 0,3 - 9 m3 /para
Biologinis buitininių nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš mažų vietinių taršos šaltinių valyti: sodo namams, kotedžams, individualiems arba grupiniams namams, poilsio namams, restoranams, bufetams, mokykloms, sporto ir poilsio centrams, dirbtuvėms. Buitinių nuotekų valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pumpuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

 
<< Start < Atgal 1 2 3 Kitas > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL