buitinių nuotekų valymo įrenginiai namų grupėms
BCTS 8-90 BENDRAS APRAŠYMAS

Našumas: 50 - 600 gyventojų, 7,5-100 m3/para
Biologinis nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš nedidelių vietinių taršos šaltinių valyti: sodo namų grupėms, kotedžų grupėms, individualiems namams arba grupėms namų, kaimo turizmo sodyboms, poilsio namams, viešbučiams, restoranams, bufetams, mokykloms, sporto ir poilsio centrams, dirbtuvėms. Valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pompuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 8-90 TECHNOLOGIJOS ĮRENGIMŲ PRIVALUMAI

Skirtingo gamintojo nuotekų valymo įrenginiai gali ženkliai skirtis (tiek technologinis sprendimas, tiek atskiros dalys, tiek dalių kokybė). Domėkitės ir apžiūrėkite sistemas, kurias norėtumėte įsigyti.

Nuotekų valymo įrenginiuose BCTS:
■Nėra blogo kvapo.
■Nėra papildomų ar keičiamų filtrų.
■Nededama cheminių preparatų.
■ Nėra neperdirbto dumblo.
■ Nereikalauja specialistų priežiūros.
■Nėra judančių ir greitai gendančių dalių.
■Nėra fermentacijos ir rūgimo.


Skaityti daugiau...
 
BCTS 8-90 EKONOMIJA IR EKOLOGIJA

Biologinis nuotekų valymo įrenginys pagamintas taip, kad būtų paprasta jį valdyti ir eksploatuoti. Valdymas įrengtas taip, kad BNVĮ gali prižiūrėti ir patys vartotojai (tam nereikia jokių specialistų pagalbos). Nuotekų valymo įrenginio BCTS technologijos darbui nereikia jokių cheminių medžiagų ir žaliavų, nereikia pasirašyti brangių aptarnavimo sutarčių, neprivaloma kviesti specialistų apžiūrai ir technologiniam aptarnavimui. BCTS įrenginio veiklai reikalinga tik elektros energija, kurios pagalba į sistemą tiekiamas oras, atliekama nuotekų recirkuliacija bei priežiūros procedūros.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 8-90 TECHNOLOGINIAI DUOMENYS

Skyrelyje pateiki individualių namų biologinio valymo įrenginio BCTS technologiniai ir techniniai duomenys: įrenginių išmatavimai, svoris, pajėgumai, instaliuotų įrengimų galingumai, perteklinio dumblo produkcija.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 8-90 VALYMO ĮRENGIMŲ TECHNOLOGINĖ SCHEMA


Biologinių nuotekų valymo įrenginyje BCTS  valymas atliekamas vienoje apvalioje aukštos kokybės polipropileno talpoje. Įrenginys turi eilę saugiklių garantuojančių saugų ir patikimą nuotekų valymo įrenginio darbą, o atsitikus sutrikimams, didžiąją dalį gedimų vartotojai pašalina patys. Bet kuriuo atvejų kilus klausimams visuomet suteiksime tinkamą konsultaciją arba atvyksime į vietą.

Skaityti daugiau...
 
BCTS 8-90 IŠVALYTO VANDENS KOKYBĖ IR GARANTIJOS

 

 


Įrenginių išvalyto vandens kokybė atitinka Lietuvos Respublikos teisiniuose aktuose nustatytoms normoms.
Įrenginio korpusui suteikiama 10 metų garantija. Likusioms įrenginio dalims – 2 metų garantija.

24 val/parą techninis bei technologinis servisas, priklausomai nuo sudarytos sutarties ar pareikalavimo.
Gedimų taisymas per parą.

Skaityti daugiau...