buitinių nuotekų valymo įrenginiai
BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ KAINOS SKAIČIUOKLĖ

Čia galite pasiskaičiuoti preliminarią mūsų siūlomas buitinių nuotekų valymo įrenginių ir paslaugų kainą. Kaina yra tik preliminari. Norėdami gauti tikslų buitinių nuotekų valymo įrenginių pasiūlymą, reikia mūsų specialistui apsilankyti sklype/objekte. Specialisto apsilankymas ir konsultacijos nemokamos. Žemės ir montažo darbų kainos gali būti tikslinamos.

Skaityti daugiau...
 
NAUJIENA! KOMPAKTINIAI ĮRENGINIAI SODUI IR SODYBOMS

Siūlome kompanijos naujieną – kompaktinį buitinių nuotekų valymo įrenginį sodo sklypams bei nedideliems namų ūkiams. Tai pigus, maži ir praktikoje pasitvirtinę įrenginiai sukurti namų ūkiams, kuriuose:

  • Gyventojų skaičius neviršija 4 asmenų;
  • Gyvenama nereguliariai (vasarnamis, sodas, pirtis ir kt.);
  • Nėra galimybės valytų nuotekų infiltruoti į gruntą (aukšti gruntiniai vandenys, molingi gruntai ir t.t.);
  • Nėra galimybės spec. transportu išsiurbti perteklinio dumblo (nėra privažiavimo prie nuotekų valymo įrenginių, nėra pinigų);
    Skaityti daugiau...
 
DVIEJŲ TIPŲ BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI SKIRTINGIEMS POREIKIAMS

Šiuo metu Ekoservis LT kompanija siūlo dviejų tipų biologinius buitinių nuotekų valymo įrenginius individualiems namams (2-6 gyventojai):

  • BCTS1
  • BVPG0.8
Abu valymo įrenginiai yra pagaminti iš aukštos kokybės polipropileno ir turi CE ženklinimą. Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime, kuris valymo įrenginys geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Skaityti daugiau...
 
<< Start < Atgal 1 2 3 Kitas > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL